Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Göstericilere Polis Müdahale Etti

Göstericilere Polis Müdahale Etti
Antalya’da bölücü terör örgütü PKK sempatizanı yaklaşık 30 kişilik grup ateş yakıp, havai fişek ve taşlarla polise saldırdı. Polisin TOMA ile müdahale ettiği grup ara sokaklara kaçtı.

 

Kepez İlçesi Hüsnü Karakaş Mahallesi Hasan Polatkan Caddesi’nde saat 20.30 sıralarında toplanan bölücü terör örgütü PKK sempatizanı yüzü maskeli yaklaşık 30 kişilik grup, ateş yakarak caddeyi trafiğe kapattı. Havai fişek atan grubu dağıtmak üzere bölgeye çok sayıda çevik kuvvet ekibi eşliğinde iki TOMA ve akrep diye adlandırılan bir zırhlı araç sevk edildi. Uyarılara rağmen dağılmayan grup, TOMA’lara taş, havai fişek ve molotof kokteyli attı. Tazyikli suyla müdahale edilen göstericiler ara sokaklara kaçtı. Çevik kuvvet ekipleri ara sokaklarda göstericileri yakalamak için arama yaptı. 
 
MAHALLE SAKİNLERİNDEN POLİSE DESTEK
Göstericileri yakalamaya çalışah polise, mahalle sakinleri sevgi gösterisinde bulundu. Mahalle sakinleri polise, “Bunları buralardan temizleyin, yeter artık” çağrıda bulundu. Eylemciler ara sokaklara dağılarak kaçarken, caddedeki ateş TOMA’lar tarafından söndürüldü.

Yayın Tarihi : 19.01.2016 : 22:52

Etiketler : Korsan    Gösteri    Yapan    Gruba    Polis    Müdahale    Etti    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9399
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN