Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Altay’da Kutlamalar Sürüyor

Kuruluşunun 102.yıl dönümünü 16 Ocak’ta kutlayan Altay’da yönetim kulübe gelir elde etmek için Tarihi Havagazı Fabrikası’nda bir gece düzenledi.

 

Kulüp Başkanı Cihangir Marmara ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra kokteyle, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Vali Yardımcısı Uğur Kolsuz, CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, eski başkanlardan Erdoğan Tözge, Mehmet Erdoğan, Ahmet Taşpınar, Sabri Sevenoğlu, Altay Teknik Direktörü Serdar Sabuncu, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar katıldı.
 
Başkan Cihangir Marmara, siyah-beyazlı kulübün 8 branşta yaklaşık 1500 sporcuya sahip olduğunu belirterek, "Yönetim olarak amacımız kulübümüzde çekişmelerden kurtulup Altay’ın menfaatleri altında toplanarak iç barışı, birliği sağlayabilmek" dedi.
 
 
Altay’ın ilklerin kulübü olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise "Altay’ın bugün 3. Lig’de olması hiç önemli değil. Büyük bir camiaya sahip olan Altay’ın sağlıklı ellerde çok kısa zamanda başarıyı yakalayacağına inanıyoruz" diye konuştu. Başkan Marmara, geçtiğimiz günlerde dede olan Kocaoğlu’na zıbın hediye ederken, gece 102. yıl pastasının kesilmesi ve Altay Marşı’nın söylenmesiyle sona erdi.
 

Yayın Tarihi : 19.01.2016 : 21:06

Etiketler : Altayda    Kutlamalar    Sürüyor    Spor   


Yorumlar

1851
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN