Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Göçmen Kaçakçılığına 6 Gözaltı

Göçmen Kaçakçılığına 6 Gözaltı
Muğla’nın Milas ve Bodrum ilçeleri başta olmak üzere göçmen kaçakçılığına yönelik olarak 5 kentte düzenlenen operasyonda, biri kadın 6 kişi gözaltına alındı. Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

 

 
Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği, göçmen kaçaklığına yönelik operasyon düzenledi. Antalya’dan Çanakkale’ye kadar olan bölgede göçmen geçişlerini organize ettiği belirtilen bir şebekeye yönelik dört aylık bir çalışmanın ardından harekete geçen polis, Milas ve Bodrum ile Mersin, Adana, İstanbul ve Aydın’ın Didim İlçesi’nde baskınlar yaptı. Didim’de yakalanan ve şebekenin elebaşı olduğu öne sürülen Irak uyruklu Lokman A.A. ile birlikte H.A., İ.D., H.Y., D.A. ve Ö.F. adlı kadın gözaltına alındı. Tüm şüpheliler Bodrum’a getirildi.
 
Dört aylık çalışma sürecinde Suriye, Afganistan ve Pakistan uyruklu 363 kaçak göçmenin yakalandığı da belirtildi. Şüphelilere ait olduğu tespit edilen dört tekneye el konulduğu kaydedildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından biri Iraklı diğerleri Türk 6 şüpheli bugün adliyeye sevk edildi.
 
 

Yayın Tarihi : 19.01.2016 : 11:54

Etiketler : Göçmen    Kaçakçılığına    Gözaltı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3122
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN