Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Anneler Kulübü Haftada 5 Gün Açık

Anneler Kulübü Haftada 5 Gün Açık
Buca Belediyesi’nin ilçedeki anneleri 365 gün şımartmayı hedefleyerek hayata geçirdiği Anneler Kulübü’nün hizmet süresi, gelen yoğun talep üzerine haftada 5 güne çıkartıldı. Anneler Kulübü’nde günlük saç bakımı ve makyajlarını ücretsiz olarak yaptıran anneler, günün stresini de canlı müzik eşliğinde kahvelerini yudumlayarak atıyor.

 

 
Buca Belediyesi’nin annelerin boş zamanlarını keyifle geçirmeleri için hizmete açtığı ’Anneler Kulübü’ Bucalı anneler tarafından çok sevildi. Annelerin haftada üç gün ücretsiz yararlandığı, keyifli vakit geçirebilecekleri aktivitelerin yer aldığı Kulüp, yoğun talep üzerine hafta da 5 gün hizmet vermeye başladı. Şirinyer’deki Buca Belediyesi Kadın Aktivite Merkezi’nin 2. katında hizmet veren Anneler Kulübü’nde, annelerin günlük saç bakımı ve makyajları yapılırken, kahve köşesinde günün stresini canlı gitar dinletisi eşliğinde atmaları sağlanıyor. Anneler ayrıca Anneler Kulübü’nde kurulan “dilek ağacı"na belediyeden beklentilerini, “dertli ağaca" ise kişisel sıkıntılarını yazabiliyor. Kulüp gereğinde sosyolog desteği de sunuyor.
 
Anneler Kulübü’ndeki ücretsiz aktiviteler ile keyifli zaman geçirdiklerini söyleyen Bucalı anneler, saç bakımı ve makyaj hizmeti ile kendilerini daha iyi hissettiklerini söyledi. Anneler Kulübü sayesinde evden dışarı çıkma imkanı bulduklarını ve burada yeni arkadaşlar edinerek sosyalleştiklerini belirten anneler, başta Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Yayın Tarihi : 19.01.2016 : 11:14

Etiketler : Anneler    Kulübü    Haftada    Gün    Açık    Bölge   


Yorumlar

2051
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN