Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Forum Bornova’da Sömestr Etkinlikleri

Forum Bornova’da Sömestr Etkinlikleri
İzmir’deki Forum Bornova, 22 Ocak - 07 Şubat tarihleri arasında birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

 

 
Alışveriş ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Bornova, minik ziyaretçileri için dopdolu bir yarıyıl programı hazırladı. 22 Ocak Cuma günü tatile girecek olan minikleri, Forum Bornova birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle mutlu edecek. Efsane film serisi Star Wars’un kahramanları Forum Bornova’da bu kez LEGO yapım parçalarıyla hayat buluyor. Forum Bornova Homeros Meydanı’nda oluşturulacak olan LEGO Star Wars etkinlik alanında izleyicilerin efsane olarak tanımladığı filmde izlenen figürler canlandırılarak hayal dünyasını da gerçeğe dönüştürecek. LEGO Star Wars dünyasına katılımın ücretsiz olduğu bu geliştirici etkinlikte minikler, başta Star Wars’un asi şövalyesi Darth Vader olmak üzere diğer popüler karakterleri oluşturabilecekleri LEGO yapım parçaları ile kendi dizaynlarını yapma fırsatı bularak farklı bir dünyaya yolculuk edecek. LEGO Star Wars etkinliği her gün saat 12.00 - 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek.
 
RENKLİ ATÖLYE ÇALIŞMALARI
 
23 Ocak Cumartesi günü saat 12.00’de Balon Katlama Atölyesi’yle başlayan Forum Bornova atölye çalışmaları her gün birbirinden farklı ve renkli gösterilere sahne olacak. Miniklerin eğlenceli bir yarı yıl tatili geçirmeleri için; yaratıcı drama, kukla yapımı, seramik yapımı, müzik atölyeleriyle birlikte; çocuk tiyatro oyunlarıyla her güne özel dopdolu bir etkinlik programı hazırlandı. Atölye çalışmalarıyla el becerilerini geliştiren minikler; drama atölyesiyle özgüven, empati gibi temel kişisel kazanmaları ve iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik destek çalışmaları yapılacak. Farklı yaş gruplarına yönelik hazırlanan tiyatro atölyelerinde de çocuklara tiyatro eğitimi verilecek ve program sonunda minik tiyatrocular bir oyun sahneleyecek.

Yayın Tarihi : 19.01.2016 : 10:55

Etiketler : Forum    Bornovada    Sömestr    Etkinlikleri    Bölge   


Yorumlar

1557
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN