Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Burhaniye’den Çeşme’ye Marina Ziyareti

Burhaniye’den Çeşme’ye Marina Ziyareti
Balıkesir’in AK Partili Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, marinaları yerinde incelemek için İzmir’in Çeşme İlçesi’ni ziyaret etti. CHP’li Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç’la görüşen Uysal, ilçedeki marinalar hakkında bilgi aldı.

 

 
Burhaniye Belediyesi’nin AK Parti, CHP ve MHP’li meclis üyeleri ile Burhaniye Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Aysel’in de eşlik ettiği Başkan Necdet Uysal, Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç’ı makamında ziyaret etti. Burhaniye’ye kurulması planlanan yat limanı projesiyle bağlantılı olarak ülkenin en başarılı marinalarından bazılarına ev sahipliği yapan Çeşme’ye incelemeye gelen heyet, konuyla ilgili olarak Başkan Dalgıç’ın görüşlerine başvurdu.
 
Ege Bölgesi’nde insanların sokakta zaman geçirmeyi sevdiğini kaydeden Başkan Dalgıç, Çeşme’deki örneklerinde olduğu gibi yapılması planlanan marinanın halkla iç içe olması gerektiğini ifade etti. Başkan Uysal’ın Çeşme’ye ve belediyenin yürüttüğü çalışmalara yönelik övgülerine teşekkür eden Başkan Dalgıç, Türkiye’de borcu olmayan nadir belediyelerden bir tanesi olduklarını vurguladı. Başarılı ekonomik yönetimiyle Çeşme Belediyesi’nin kaynak oluşturan ve yatırım yapabilen bir yapıda olduğunu söyledi.

Yayın Tarihi : 19.01.2016 : 10:48

Etiketler : Burhaniyeden    Çeşmeye    Marina    Ziyareti    Bölge   


Yorumlar

4707
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN