Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayındır’da Sanat Müziği Keyfi

Bayındır’da Sanat Müziği Keyfi
Belediye Başkanı Sesli ve eşinden düet...

 

 
İzmir’in Bayındır Belediyesi bünyesinde kurulan Türk Müziği Korosu, ilk konserini verdi. Birbirinden güzel eserleri dinlemeye gelen vatandaşlar, keyifli bir gece geçirdi. CHP’li Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli de bir sürpriz yapıp eşi Nuray Sesli ile sahneye çıktı. Düet yapan başkan ve eşi, ’Şimdi Uzaklardasın’ adlı parçayı seslendirdi.
 
CHP’li Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli’nin talimatlarıyla kısa süre önce belediye bünyesinde kurulan Türk Müziği Korosu, Şef Selim Gönüldaş yönetiminde ilk konserini verdi. Bayındır Düğün Salonu’ndaki konser ilgi gördü. Gecenin sunuculuğunu yapan Zeki Müren’in 18 yıl boyunca ev arkadaşı olan Göksenin Çakmak, sanat güneşini andı. Zeki Müren ile anılarını seyirciyle paylaştı. Bayındır Türk Müziği Korosu da birbirinden güzel sanat eseri parçalarıyla seyirciye nostalji yaşattı. Gecenin sürpriz düeti Başkan Sesli’den geldi. Başkan Sesli ve eşi Nuray Sesli birlikte sahneye çıkarak ’Şimdi Uzaklardasın’ adlı parçayı seslendirdi. Yoğun alkış aldı. Başkan Sesli’nin ardından Türk Sanat Müziği’nin usta isimlerinden Zekai Tunca sahne aldı.
 
Konserin sonunda teşekkür konuşması yapan Başkan Sesli, Şef Selim Gönüldaş’a, Sanatçı Zekai Tunca’ya, sazlar adına Tahir Mete’ye çiçek taktim etti. Gece, Onuncu Yıl Marşı okunması ve sahnede Türk Bayrağı açılmasıyla son buldu.

Yayın Tarihi : 19.01.2016 : 10:42

Etiketler : Bayındırda    Sanat    Müziği    Keyfi    Bölge   


Yorumlar

4466
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN