Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Silahlı Soyguncuları Kovaladı

Silahlı Soyguncuları Kovaladı
Çanakkale’de, yüzlerini atkıyla kapatan iki soyguncu, tabanca ve bıçakla tehdit ettikleri market sahibi Nur Yılmaz’dan 300 TL vermesini istedi. Ancak, parayı vermeyi kabul etmeyen Yılmaz’ın üzerlerine yürümesi ve yaşanan küçük çaplı arbedenin ardından panikleyen soyguncular, havaya ateş edip kaçmaya çalıştıkları sırada yakalandı.

 

Kentin en işlek bölgelerinden birisi olan Cevat Paşa Mahallesi Balıkesir Caddesi üzerinde, iki kişi, yüzlerini atkıyla kapatıp soygun amaçlı büfeye girdi. İki soyguncu, tabanca ve bıçakla tehdit ettikleri marketi işleten 40 yaşındaki Nur Yılmaz’dan, kendilerine 300 TL vermesini istedi. Bu sırada hiç beklemedikleri bir karşılık gören soyguncular, Yılmaz’ın üzerlerine doğru yürümesi üzerine panikleyip kaçmaya çalıştı. Kaçtıkları sırada da, iki el havaya ateş eden soyguncular, Şefik İnan Caddesi üzerinde polis tarafından yakalandı.
 
Bu arada soyguncuların tabancasından çıkan kurşunların, 3 katlı evin ikinci katının oturma odasındaki canıma isabet ettiği belirlendi. Ancak olayda şans esiri yaralanan olmadığı açıklandı. Soyguncular, hastanedeki sağlık kontrolünün ardından, ifadeleri alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü. Olay Yeri İnceleme ekipleri hem soygun girişiminde bulunulan büfede, hem de kurşunların isabet ettiği evin oturma odası ile balkonunda inceleme yaptı. Polisler de, kar yağışı altında cadde üzerinde boş mermi kovanlarını aradı.
 
MARKET SAHİBİNİN KOCASI KONUŞTU
 
Olayın ardından açıklamayı marketin sahibi Nur Yılmaz yerine eşi Muhsin Yılmaz, yaptı. Yılmaz,. "İçeriye girmişler ve 300 TL para istemişler. Biri silah, biri bıçak kullanmış. Aralarında bir boğuşma yaşanmış. O an içeride kimse yokmuş ve eşim tek başına mücadele etmiş. Hatta boğuşma sırasında bir tanesinin yüzünü tırmalamış" dedi.

Yayın Tarihi : 18.01.2016 : 22:29

Etiketler : Büfe    Sahibi    Kadın    Silahlı    Soyguncuları    Kovaladı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4928
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN