Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çarşaflı Banka Soyguncusu Tutuklandı

Çarşaflı Banka Soyguncusu Tutuklandı
KOCAELİ’nin Gölcük ilçesinde çarşaf giyerek bankayı soymaya çalışan 43 yaşındaki İsmail İpek tedavisinin tamamlanmasının ardından ambulansla adliyeye sevk edildi. Tutuklanan İsmail İpek cezaevine konuldu.

 

 
13 Kasım tarihinde Gölcük Amiral Sağlam Caddesi’nde bir banka şubesine giren çarşaflı soyguncu elindeki tabanca ile tehditlerde bulunup, üzerinde bomba olduğunu söyleyerek banka çalışanlarını ve müşterileri rehin almıştı. 800 bin lira para isteyen soyguncu uzun süren pazarlıkların sonunda vurularak etkisiz hale getirilmişti.
 
Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan İsmail İpek’in vücuduna isabet eden 9 kurşundan 5’i çıkarılırken, kafası ve vücudundaki 4 kurşun ise riskli olması nedeniyle çıkarılmadı.Hayatını bundan sonra vücudundaki kurşunlarla sürdürecek olan İsmail İpek, 5 Ocak’ta Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden mahkum koğuşu bulunan Seka Devlet Hastanesi’ne sevk edilmişti.
 
İsmail İpek bugün öğleden sonra ambulansla Gölcük Adliyesi’ne sevk edildi. Tekerlekli sandalye ile adliyeye götürülen İsmail İpek tutuklandı. Seka Devlet Hastanesi’ne ambulansla götürülen İsmail İpek doktorun ambulansta yaptığı kontrolün ardından F Tipi Cezaevi’ne götürüldü.

Yayın Tarihi : 18.01.2016 : 21:41

Etiketler : Çarşaflı    Banka    Soyguncusu    Tutuklandı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3681
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN