Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Cizre’de 2 Kişi Öldü

Cizre’de 2 Kişi Öldü
Şırnak’ın sokağa çıkma yasağı uygulanan Cizre İlçesi’nde PKK’lı teröristleri etkisiz hale getirmek için operasyonlar devam ederken, Mehmet Kaplan ile Mehmet Rıdvan Kaymaz, kurşunların isabet etmesi sonucu öldü.

 

 
Şırnak’ın Silopi İlçesi ile birlikte 14 Aralık’ta sokağa çıkma yasağı ilan edilen Cizre İlçesi’nde güvenlik güçleri hendek kazan ve barikat kuran teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için operasyonlarını sürdürüyor. İlçede operasyonların yoğunlaştığı Cudi ve Sur mahallelerinde bugün güvenlik güçleriyle PKK’lılar arasında şiddetli çatışmalar olurken, sık sık silah ve patlama sesleri duyuldu. Sur Mahallesi’nde 35 yaşındaki 3 çocuk babası Mehmet Kaplan, evinin önünde kurşun isabet etmesi sonucu öldü.
 
Cudi Mahallesi’nde oturan ve evinden dün hayvanlarına ot vermek için çıkan 36 yaşındaki Mehmet Rıdvan Kaymaz haber alamayan yakınları aramaya çıktı. Kaymaz, mahallenin dışında hayvanların yanında başından silahla vurularak öldürülmüş halde bulundu. Kaplan’ın cesedi otopsi yapılmak üzere Cizre Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
 
İlçede operasyon devam ederken, sık sık silah ve patlama sesleri de yükseliyor.

Yayın Tarihi : 18.01.2016 : 18:15

Etiketler : Cizrede    Kişi    Öldü    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9627
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN