Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir Birinci Oldu

İzmir Birinci Oldu
İzmir İŞKUR 2015 Performans değerlendirmesinde birinci oldu.

 

Birkaç yıldır performans ölçülü çalışma sistemi yürüten İŞKUR, ''Hedeflerle Yönetim'' anlayışı ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Bu çerçevede her yıl belirlenen hedefler çerçevesinde dereceye giren iller ödüllendirilmektedir. Bir nevi lig usulü diyebileceğimiz gruplar halinde iller büyüklüklerine göre gruplandırılmakta, her grubun Türkiye birincisi ödüllendirilmektedir.
 
2014 yılında Ankara-İstanbul gibi illerin bulunduğu grubunda(1.Grup) Türkiye Birincisi olan İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, 2015 yılında da yine 1.grupta Türkiye Birinciliğine ulaşmıştır.
 
 
Dokuz farklı hedef gerçekleşmelerinin sonuçları dikkate alınarak yapılan değerlendirme sonucunda İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kadri Kabak 1.Grup Türkiye Birinciliği Ödülü'nü Ankara’da yapılan törenle Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun elinden aldı.
 
İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kadri Kabak; ''Bu ödülün alınmasında emeği geçen tüm İzmir İŞKUR çalışanlarına, istihdam sevdalısı İŞKUR ailesine teşekkür ediyoruz' dedi.

Yayın Tarihi : 18.01.2016 : 16:38


Yorumlar

1120
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN