Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV

Bu Maç Kaçmaz
Bayraklı Belediyesi, yaşayan efsaneleri Metin Oktay futbol turnuvası gösteri maçında bir araya getiriyor. 25 Ocak Pazartesi günü saat 10.00’da Doğançay Spor Tesislerinde oynanacak gösteri maçı için hazırlıklar sürüyor.

 

Bayraklı Belediyesi’nin organize ettiği Metin Oktay Turnuvası 25 Ocak’ta başlıyor. Turnuvanın başlangıcında ise Bayraklı karması ile yaşayan efsaneler karşı karşıya gelecek. Kaptanlığını Mahmut Evren’in, teknik sorumluluğunu Hasan Aral’ın gerçekleştireceği yaşayan efsaneler kadrosunda kaleyi Galatasaraylı efsane kaleci Hayrettin Demirbaş koruyacak. Karşıyaka Spor Kulübü teknik direktörü Yusuf Şimşek, Göztepe teknik direktörü Metin Diyadin, Altınordu Spor Kulübü teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, Milli takımlar Ege bölge antrenörü Ramazan Torunoğlu ile amatör ve profesyonel olarak futbol oynamış Ayhan Taşlı, Gürhan Dizlek, Murat Sır, Mustafa Irmak, Akif Başaran, Mehmet Zengin, Şükrü Zenger, Ümit İnal, İnanç Gültekin, Nail Dinçer, Serhat Bozkurt, Hakan Kutucuoğlu, Hakan Turan, Hasip Ertürk, Can Dumlupınar, Alper Timur ve Gürcan Çolak yaşayan efsaneler takımı kadrosunda yer alacak. Bayraklı karmasında ise Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, eski hakemlerden İsmet Arzuman ve amatör futbolcular olacak. Karmanın teknik sorumluluğunu ise Recep Aydın üstlenecek.
 
BEKLİYORUZ
 
Başkan Karabağ, turnuvaya özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, “Turnuvaya duruşu, centilmenliği ve oynadığı oyunla Türk futboluna adını altın harflerle yazdıran Metin Oktay’ın ismini verdik. Turnuvamızın açılış maçında futbolun efsaneleri bizi yalnız bırakmayacak. Tüm futbol severleri bekliyoruz” dedi.

Yayın Tarihi : 18.01.2016 : 10:18


Yorumlar

4539
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN