Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bandırma’da Yağışlar Etkili Oldu

Bandırma’da Yağışlar Etkili Oldu
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde etkili olan yağış ulaşımı ve yaşamı olumsuz yönde etkiliyor. Yağıştan dolayı Nato Caddesinde araçlar sular altında kaldı. Araç içinde mahsur kalan çocuk, babası tarafından sırtta taşınarak çıkartıldı.

 

 
Bandırma’da etkili olan yağışlar, ulaşımı ve yaşamı olumsuz etkiledi. Yağıştan dolayı Nato Caddesi’nde seyir halinde olan bir servis minibüsü ile otomobil sular altında kaldı. Servis aracı diğer servis araçları tarafından halatla çekilirken, otomobil içerisinde kızı Betül Soyer ile birlikte mahsur kalan Ali Soyer, oto kurtarıcının gelmemesi üzerine kızını otomobilin camından çıkararak, sırtında taşıdı. Su birikintisi nedeniyle ulaşıma kapanan Nato caddesinde belediye görevlileri çalışma başlattı.
 
Ali Soyer, “Kızımı ders gördüğü eğitim merkezinden aldıktan sonra evimize gidiyorduk. Bir anda kendimizi sel suların ortasında bulduk. Hiç bir uyarı işareti yoktu. Uzun süre kurtarıcıyı bekledik, gelmedi. Su seviyesinin yükselmesi üzerine ben ve kızım otomobilin camından çıktık. Aracımızda ciddi hasar oluştu. Bizim gibi çok sayıda araç sular altında kaldı" dedi.

Yayın Tarihi : 17.01.2016 : 19:39

Etiketler : Bandırmada    Yağışlar    Etkili    Oldu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1514
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN