Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Türk Firmaları Fuara Katılacak

Türk Firmaları Fuara Katılacak
İzmir İtalyan Ticaret Odası, 17-19 Mart 2016 tarihleri arasında İtalya’nın Parma şehrinde düzenlenecek olan dünyanın en iyi mekanik, otomotiv ve gıda firmalarını bir araya getirecek “MECSPE 2016 Uluslararası Mekanik Fuarı" için ziyaretçi heyeti organizasyonu düzenleyecek.

 

Bugüne kadar gerçekleştirdikleri organizasyonlarla yüzlerce yerli firma temsilcisinin İtalya’da düzenlenen fuarlara katılımlarını sağladıklarını belirten İzmir İtalyan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rebii Akdurak, her seyahat sonrasında sanayicilerden aldıkları olumlu geri dönüşler sayesinde çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini söyledi. Firma yetkililerinin fuarı ziyaret edeceğini ve katılımcı İtalyanlarla ikili görüşmeler gerçekleştireceklerini ifade eden Akdurak, "Fuara, otomotiv, elektromekanik, gıda, sağlık, havacılık, enerji sektörlerinde kullanılmak üzere makine ve teknoloji hassas işleme, yüzey işleme, kalıp ve otomasyon ithalatı yapabilecek firmaların satın alma yöneticileri davet ediyoruz" dedi.
 
Fuar kapsamında ayrıca Robot Forum, “Uluslararası Otomasyon ve Robotik Alan Konferansı" düzenleneceğini vurgulayan Akdurak “İtalya üzerinden dünyaya açılmak isteyen sanayicilerimize bu fuara katılmalarını tavsiye ediyoruz. Başvurmak isteyen firmalarımız Odamıza en geç 18 Ocak 2016 Pazartesi günü saat 18.00’e kadar başvuru yapabilirler" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 17.01.2016 : 12:14

Etiketler : Türk    Firmaları    İtalyadaki    Fuara    Katılacak    Bölge   


Yorumlar

6446
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN