Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yüksel'den Tele-Anket

Yüksel'den Tele-Anket
CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Parti Meclisi ve YDK için önereceği isimler noktasında teleanket yaptı. Yüksel PM için 15 ismi ilçe başkanları ve belediye başkanlarına tek tek sordu. Yüksel, tele­-anket sonunda en fazla oy alan isimleri Kılıçdaroğlu'na İzmir Örgütü'nün talebi olarak iletecek.

 

CHP'de 35. Olağan Kurultay devam ederken, gözler pazar günü yapılacak olan Parti Meclisi yarışında...CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Parti Meclisi için önereceği isimler noktasında tele­anket yaptı.
 
Yüksel PM için 15 ismi ilçe başkanları ile belediye başkanlarına tek tek okudu. 
 
Yüksel PM'ye aday olmak isteyen Şakir Başak, Nurgül Uçar, Ülkümen Rodoplu, Abdurrahim Batıhan, Ulaş Gül, Nazik Işık, Banu Özdemir, Ester Bulut, Hüseyin Saygılı, İrfan Önal, Barış Erel, Kazım Umdular, Sevda Kılıç, Elfin Tataroğlu, Mustafa Moroğlu isimlerini ilçe başkanlarına iletti.
 
Başkanlar PM'de görmek istedikleri için 'olsun' derken istemedikleri için 'olmasın' dedi. Yüksel'in YDK içinde Fatma Doğru, Selahattin Balta, Şehrazat Mercan, Sumru Karaer ve Mahir Polat isimlerini sorduğu öğrenildi.
 
Yüksel, tele anket sonunda en fazla oy alan isimleri Kılıçdaroğlu'na İzmir Örgütü'nün talebi olarak iletecek.
 
Yüksel herhangi bir vekili tele ankete dahil etmedi. Yüksel, İzmir'de gerçekleşen toplantıda vekillerle ilgili tasarrufun Kılıçdaroğlu'nda olduğunu ifade etmişti.
 
Öte yandan PM'ye adaylık başvuruları bu akşam saat 22:00'de sona erecek.

Yayın Tarihi : 16.01.2016 : 18:10

Etiketler : haber    haberler    chp    kurultay    tele anket    kanalben    ben tv    alaattin yüksel       


Yorumlar

8887
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN