Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Alt Geçitte Şüpheli Çanta Korkuttu

Alt Geçitte Şüpheli Çanta Korkuttu
Muğla’nın Ortaca İlçesi’ndeki bir alt geçide bırakılan çanta, bomba olabileceği ihtimaliyle korkuttu. Bomba uzmanın fünyeyle patlattığı çantadan okul malzemeleri çıktı.

 

 
Muğla- Fethiye Karayolu üzerinde, Bahçelievler Mahallesi Hükümet Konağı ve adliye binası yakınındaki alt geçide bırakılmış bir çantayı görenler, bomba olabileceği şüphesiyle, bugün saat 13.00’te, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine giden polis, çevre güvenliğini aldı. Olay yerine bomba imha ekibi çağrıldı. Ayrıca Muğla- Fethiye Karayolu her iki yönü ulaşıma kapatıldı.
 
Olay yerine gelen bomba imha ekibi, fünyeyle çantayı patlattı. Çantanın içinden defter, kitap ve okul malzemeleri çıktı. Patlatmanın ardından çantanın sahibi olan lise öğreticisi genç bir kız, olay yerine geldi. Adı öğrenilemeyen çanta sahibi, alt geçide sprey boyayla yazı yazarken buradan geçen tanımadıkları bir kişiden tedirgin olup uzaklaştıkları sırada çantayı unuttuğunu söylediği öğrenildi. Yaklaşık 45 dakika kapanan Muğla- Fethiye Karayolu’nda ulaşım tekrar verildi. Oluşan araç kuyruğu kısa sürede eridi.

Yayın Tarihi : 16.01.2016 : 16:32

Etiketler : Alt    Geçitte    Şüpheli    Çanta    Korkuttu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9022
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN