Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Atatürk Mahallesi’ne Yakışan Kültür Merkezi

Bornova Belediyesi, Atatürk Mahallesi’nde temelini attığı Kültür Merkezi’ni yaz aylarında açacak. Başkan Olgun Atila, “Hiçbir ayırım yapmadan 45 mahallemize hem fiziki, hem sosyal anlamda eşit hizmet götürmek için Bornova Belediyesi Atatürk Mahallesi Kültür Merkezi’nin temeli törenle atıldı.

 

 
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Hiçbir ayırım yapmadan 45 mahallemize hem fiziki, hem sosyal anlamda eşit hizmet götürmek için çalışıyoruz. İnşaatını en kısa sürede bitirip, Atatürk Mahallesi Kültür Merkezimizi yaz aylarının başında hizmete açmayı planlıyoruz. İçerisinde düğün salonu ve çok amaçlı salonların bulunacağı Merkez’in, özellikle kadınlarımız ve çocuklarımız için çok önemli olduğunu düşünüyorum" dedi.
 
Atatürk Mahallesi Muhtarı Pakize Namdar, “Böyle bir kültür merkezine gerçekten ihtiyacı vardı. Bu eksiği Başkanımız Olgun Atila gördü. Kendisine tüm mahalle sakinleri adına çok teşekkür ediyorum" dedi.
 
1575 metrekare inşaat alanına sahip olan Atatürk Mahallesi Kültür Merkezi’nde 350 ve 280 kişilik iki çok amaçlı salon yer alacak.
 
 

Yayın Tarihi : 16.01.2016 : 11:39

Etiketler : Atatürk    Mahallesine    Yakışan    Kültür    Merkezi    Bölge   


Yorumlar

6589
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN