Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


JEWEX 7’inci Kez Açılacak

JEWEX 7’inci Kez Açılacak
JEWEX 2016 7. İzmir Kuyumculuk, Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarı 4-7 Şubat 2016 tarihlerinde Fuar İzmir Alanı’nda düzenlenecek.

 

 
Kuyumculuk Sektörünün tüm paydaşlarının JEWEX 2016 Kuyumculuk Fuar’ındaki buluşmada bir araya geleceğini belirten İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Turgay Baransel, önemli mücevher markaları ile firmalarının çok özel koleksiyon ve ürünlerinin ilk kez görücüye çıkacağını söyledi. 4-7 Şubat 2016 tarihlerinde Fuar İzmir Alanı’nda gerçekleşecek olan JEWEX 2016 7. İzmir Kuyumculuk, Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarı’nın katılımcıları ve ziyaretçilerine önemli fırsatlar sunacağını ifade etti. Sektörün Ege zirvesi olarak nitelendirilen JEWEX 2016 İzmir Kuyumculuk Fuarı’nın Türkiye’yi dünyada lider olma yolunda bir adım daha ileriye taşıyacağını dile getiren Turgay Baransel, üreticileri, perakendecileri, tasarımcıları ve nihai tüketicileri desteklemek adına Fuarı sonuna kadar desteklediklerini ve başarısını kendi başarıları olarak gördüklerini söyledi.
 
"GLOBAL OYUNCUYUZ"
 
Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise önde gelen kompleksi Fuar İzmir’in ürün bazındaki en değerli organizasyona ilk kez ev sahipliği yapacağını belirten Başkan Baransel şunları söyledi:
 
"Kuyumculuk sektörü, dünya pazarlarındaki tüketim eğilimlerindeki trendler göz önüne alındığında, Türkiye ekonomisinin global oyuncu olarak kabul edildiği az sayıdaki sektörlerden biri olma özelliğine sahiptir. Bu iddiamızı sürdürmek ve daha üst boyutlara çekmek için çalışıyoruz. Biz, tasarımı teknoloji ile birleştirerek daha çok markalaşarak, iyi tanıtarak üyelerimizin rekabet gücünü arttırıyoruz. Global oyuncu olduğumuzu İzmir Kuyumculuk Fuarı’nda dosta düşmana göstereceğiz. Teknik kalitedeki başarımız, geniş ürün yelpazemiz, İşçilik kalitemiz maliyetlerdeki düşüklüğümüzü ziyaretçilerimiz inceleyerek dünya kalitesini hesaplı fiyatlara ayaklarına nasıl taşıdığımızı görecekler."
 
AVANTAJLI FİYATLAR SEVİNDİRECEK
 
Sektörün seçkin fuar katımcılarının büyük bir titizlikle organizasyona hazırlandığını vurgulayan Turgay Baranel, birbirinden özel stant vitrinlerinin ziyaretçilerin gözlerini kamaştıracağını ifade etti. Baransel, "Katılımcılarımız yılların bilgi birikimi ile imal ettikleri ürünleri ve hizmetlerini ilk kez fuardaki vitrinlerine taşıyacaklar. Katılımcılarımızın kendi firmalarının vitrinlerine bile çıkarmadığı ürünler ve koleksiyonlar ziyaretçileri heyecanlandıracak. JEWEX 2016 7. İzmir Kuyumculuk Fuarımıza özel uygulanacak avantajlı fiyatlar kesinlikle dudak uçuklatacak. Ve bir daha asla bulunamayacak fırsatlar sunulacak" dedi.
 
SİNERJİ YARATACAK
 
Fuar İzmir Alanı’nda aynı dönemde IF WEDDING FASHION İZMİR - Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nın da gerçekleşeceğini hatırlatan İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Turgay Baransel, iki fuarın sinerji yaratacağını söyledi. Oda olarak belirledikleri oda ve üyelerine fuarın tanıtımı ve davetlerini yaptıklarını belirten Başkan Baransel, "Önemli bölümü işbirliği yapan yakın iki sektör birlikte görücüye çıkacak. Olumlu yönde birbirlerini destekleyecekler. Aynı dönemde olmaları katılımcı ve ziyaretçilerine kazanç sağlayacak. 2016 yılının giyim ve takı modası İzmir’den dalga dalga dünyaya yayılacak. Bu rüya moda rüzgarının büyüsünü bizimle birlikte yaşamak isteyenleri 4-7 Şubat 2016 tarihlerindeki fuarımıza davet ediyorum. Fuar İzmir Alanı’ndaki organizasyon saat 10.00’da başlayacak, ilk üç gün saat 19.00’a kadar, son gün ise saat 18.00’e kadar ziyaret edilebilecek" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 16.01.2016 : 09:26

Etiketler : Jewex    inci    Kez    Açılacak    Bölge   


Yorumlar

1421
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN