Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


’Kurusıkı’ İzmir’de

’Kurusıkı’ İzmir’de
Levent Kazak’ın yazıp yönettiği, Mete Horozoğlu, Bihter Dinçel, Beyti Engin, Selen Uçer ve Bülent Alkış’ın birlikte rol aldıkları Kurusıkı oyunu, 20 ve 21 Ocak’ta İzmirli tiyatroseverlerle buluşacak.

 

 
İlginç matematiği ile seyirciyi şaşırtmakla kalmayan, aynı zamanda toplumsal suç ortaklığı teması üzerine de önermelerde bulunan “Kurusıkı", 20 ve 21 Ocak tarihlerinde İzmirli tiyatroseverler için sahnelenecek. Geçen yıl kapalı gişe oynayan ve yeni sezonunda da büyük ilgi gören Kurusıkı oyununun; yazarlığını ve yönetmenliğini ise Levent Kazak üstleniyor.
 
 
Kurusıkı’nın dekoru Barış Dinçel’in, ışık tasarımı Yakup Çartık’ın, koreografisi ise İlkem Ulugün’ün imzasını taşıyor. Kostüm tasarımını Ayşegül Özbay’ın üstlendiği oyunun yönetmen yardımcıları ise Seda Özelsoy ve Nermin Aslan.
 
 
Kurusıkı oyunu 20 Ocak Çarşamba günü saat 20.30’da Sabancı Kültür Sarayı Hasan Tahsin Salonu’nda, 21 Ocak Perşembe günü saat 20.00’de İzmir Karşıyaka Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde sahnelenecek. Oyunun biletleri; Biletix’ten, Sabancı Kültür Sarayı Hasan Tahsin Salonu ve İzmir Karşıyaka Hikmet Şimşek Sanat Merkezi gişelerinden temin edilebilecek.

Yayın Tarihi : 16.01.2016 : 09:26

Etiketler : kurusıkı    İzmirde    Bölge   


Yorumlar

8090
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN