Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hammond Suriyeli Sığınmacılarla Görüştü

Hammond Suriyeli Sığınmacılarla Görüştü
İngiltere Dışişleri Bakanı Philip Hammond, 2013 yılında Türk Dışişleri Bakanlığı ve İngiliz Dışişleri Bakanlığı arasında imzalanan protokolle, Suriyeli sivil savunma görevlilerine göçük ve enkaz altından yaralı çıkarma eğitimi vermek amacıyla kurulan, finansmanı İngiliz hükümeti tarafından karşılanan Ceyhan Doğal Afetler ve Yangın Merkezi’ne gitti. İngiliz Bakan, burada eğitim gören Suriyelilerin gerçekleştirdiği göçük altından yaralı kurtarma ve otobüs yangını söndürme tatbikatını izledi.

 

 
İngiltere Dışişleri Bakanı Philip Hammond, 2013 yılında Türk Dışişleri Bakanlığı ve İngiliz Dışişleri Bakanlığı arasında imzalanan protokolle, Suriyeli sivil savunma görevlilerine göçük ve enkaz altından yaralı çıkarma eğitimi vermek amacıyla kurulan, finansmanı İngiliz hükümeti tarafından karşılanan Ceyhan Doğal Afetler ve Yangın Merkezi’ne gitti. İngiliz Bakan, burada eğitim gören Suriyelilerin gerçekleştirdiği göçük altından yaralı kurtarma ve otobüs yangını söndürme tatbikatını izledi. Ardından Suriyeli sığınmacılarla bir araya gelen konuk bakan, tercüman aracılığı ile tek tek el sıkıştığı Suriyelilerle uzun süre sohbet etti.
 

Yayın Tarihi : 15.01.2016 : 16:19

Etiketler : İngiltere    Dışişleri    Bakanı    Philip    Hammond    Adanada    Suriyeli    Sığınmacılarla    Görüştü    Genel-Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6713
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN