Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tuğçe Tuncel Toprağa Verildi

Tuğçe Tuncel Toprağa Verildi
Marmaris’te, epileptik nöbet sonucu beyin ölümü gerçekleşen ve ailesince organları bağışlanan Belçika asıllı Türk vatandaşı 36 yaşındaki Tuğçe Tuncel’in cenazesi toprağa verildi.

 

Marmaris’te 16 yıl önce gönlünü kaptırdığı turizmci Ferit Tuncel’le evlendikten sonra Müslüman olarak Tuğçe ismini alan Belçika asıllı 36 yaşındaki Vendi Hermans’ın epileptik nöbet sonucu geçen pazartesi günü beyin ölümü gerçekleşti. Tuncel’in ailesi, bir çocuk annesinin vasiyetini yerine getirerek organlarını bağışladı. Tuğçe Tuncel’in iki böbreği, karaciğeri ve korneaları başarılı bir operasyonla alınarak İzmir’de umutla organ bekleyen hastalara nakledildi.
 
Tuncel’in ölüm haberi, Belçika’da bulunan akrabalarına haber verildi. Kadının akrabaları cenazeye katılmak üzere bugün Belçika’dan Marmaris’e geldi. Armutalan Mahalle Camii’nde Tuncel için kılınan cenaze namazına; Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Halil Gökovalı, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Engin, çeşitli sivil toplum örgütleri, oda ve dernek temsilcileri, otel sahipleri, turizmciler, işadamlarının yanı sıra çok sayıda kişi katıldı.
 
Tuğçe Tuncely’in kızı 9 yaşındaki Yasemin Tuncel, okul formalarıyla geldiği cenazede, annesinin tabutu başında gözyaşı döktü. Talihsiz kadının Belçika’dan gelen annesi ve babasıyla kızı Yasemin’i acılı eş Ferit Tuncel sakinleştirdi. Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından, Tuğçe Tuncel, toprağa verildi.

Yayın Tarihi : 15.01.2016 : 15:39

Etiketler : Organları    Bağışlanan    Tuğçe    Tuncel    Toprağa    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5534
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN