Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Bunlar Zalimdir, Alçaktır''

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma namazını Sultanahmet Camii’nde kıldı. Erdoğan namazın ardından 10 Alman vatandaşının hayatını kaybettiği noktaya karanfil bıraktı.

 

Erdoğan daha sonra basın mensuplarına açıklama yaptı. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerinden satır başları:
 
Bütün bu olan olaylar karşısında kalkıp da kapkara bir bildiri yayınlayıp, o katliamların altına imzayı koyan akademisyenleri özellikle tekrar kınıyorum, şiddetle kınıyorum.
 
“BUNLAR KAPKARANLIK İNSANLARDIR”
 
Milletimizin kimin kim olduğunu çok daha yakından anlamalarını, yani önünde bir profesör, doçent bilmem ne olması kimseyi aydın yapmaz, bunlar kapkaranlık insanlardır.
 
“BUNLAR ZALİMDİR, ALÇAKTIR”
 
Bunlar zalimdir, alçaktır, çünkü zalimlerle birlikte olanlar zalimdir. Katliam yapanlarla beraber olanlar katliam içerisinde oldukları için onlar da aynı suçu işlemişlerdir.
 
Çınar'da olan hadisede o yavrular, o babasıyla birlikte şehit olan 3 yaşındaki Mevlüde'yi acaba bu kapkaranlık akademisyenler nereye koyacaklar?
 
“GÖREVE DAVET ETTİM”
 
Onun katillerinin yanında yer almayı bunlar nasıl vicdanlarına sığdırıyorlar? Bunu açıkça ifade etmek istiyorum. Bütün yargı makamlarını, üniversitelerin senatolarını Anayasamız ve yasalara ters bu hareketleri sebebiyle, dün yaptığım konuşmada göreve davet ettim, atılması gereken adımların sür'atle atılması gerektiğini...
 
“GİTSİNLER HENDEK KAZSINLAR”
 
Bunlar da ne yapacaklarsa gitsinler oralarda yapsınlar. Siyaset yapmak isteyenler parlamentoda siyasetlerini yapsınlar ama yok parlamentoda bunu yapamıyorlarsa bunlar da gitsinler hendek kazsınlar veya dağa çıksınlar. Bu kadar açık ve net konuşuyorum. 
 

Yayın Tarihi : 15.01.2016 : 14:12

Etiketler : haber    haberler    cumhurbaşkanı    recep tayyip erdoğan    bunlar Zalimdir    Alçaktır    kanalben    ben tv       


Yorumlar

6433
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN