Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Samsunspor: ''Maçlara Odaklanmalıyız''

Samsunspor: ''Maçlara Odaklanmalıyız''
PTT 1’inci Lig ekibi Samsunspor’un Başkan yardımcısı Rüştü Araboğlu, "Bizim puan silme davalarına değil maçlara odaklanmamız lazım. Altınordu maçında galip gelmek istiyoruz" dedi.

 

Rüştü Araboğlu, mali kriterlerle ilgili olarak federasyon tarafından verilen puan silme cezasına yaptıkları itirazın Tahkim Kurulu’nda reddedilmesini değerlendirdi. Arapoğlu, bu konuda şunları söyledi:
 
"TFF’nin kulüplere uyguladığı ve uymak zorunda olduğumuz mali kriterler var. Samsunspor’un bu mali kriterlere uymadığı gerekçesiyle daha önceki yıllardan bu yana ceza verilip ertelenmesi, ancak bu sene uygulamakta ısrar ettiği bir ceza vardı.
 
Biz bu cezaya Eylül 2015’de itiraz ettik. Tahkim Kurulu’da kararını açıkladı. Kararda itirazımızın kabul edilmediğini gördük. Bundan sonra bu mali kriterler nedeniyle kulübümüze verilen puan silme cezasının gündeme taşınacağı demek oluyor. Kaç puanın silineceği ile ilgili bir bilgimiz yok. Lig başladı. Bizim önemsediğimiz bir durum var. Bizim ne transfer tahtasına, ne de puan silme davalarına değil maçlara odaklanmamız lazım. Biz yönetim kurulu olarak Samsunspor’umuzun menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sahamızda oynayacağımız Altınordu maçında da galip gelmek istiyoruz."
 
 

Yayın Tarihi : 15.01.2016 : 13:51

Etiketler : Samsunspor    Puan    Silmeye    Değil    Maçlara    Odaklanmalıyız    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2437
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN