Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


2016 Programına Seferihisar da Girdi

2016 Programına Seferihisar da Girdi
Dünyanın en önemli turizm şirketlerinden biri olan ve her yıl düzenlediği turlarla milyonlarca kişiye tatil imkanı sunan Öger Tours, 2016 programına İzmir’in ’cittaslow’ (sakin şehir) ünvanlı ilçesi Seferihisar ve mahallesi Sığacık’ı da ekledi. Bu gelişme Seferihisar’da sevinçle karşılandı.

 

 
Almanya’da Thomas Cook bünyesindeki Türkiye spesiyalisti tur operatörü Öger Tours, 2016 programını Berlin’de düzenlediği basın toplantısı ile tanıttı. Titanic Deluxe Berlin Oteli’nde düzenlenen toplantıya Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Yusuf Hacısüleyman da katıldı.
 
Toplantıda, Öger Tours’un genel müdürü ve CEO’su Songül Göktaş Rosati, Öger Tours Türkiye Ürün Müdürü Altan Tarakçı ve Öger Tours Kataloglardan Sorumlu Yöneticisi Volker Bromund yeni program ve hedefleri ile ilgili sunum yaptılar. Öger Tours Türkiye Ürün Müdürü Altan Tarakçı ve Öger Tours Kataloglardan Sorumlu Yöneticisi Volker Bromund ise 2016’daki yeni ürünler hakkında bilgi verdi.
 
TÜRKİYE’DE 60’I YENİ 471 OTEL PROGRAMA DAHİL EDİLDİ
 
2016 Türkiye programını tanıtan Altan Tarakçı, Öger Tours’un 2016 programında 60’ı yeni olmak üzere 6 bölgede 471 otel bulunduğunu, Öger’in 2016’da tüm ülkelerde toplam 600 civarında otelle çalıştığını söyledi. 2016 için yeni bölgeleri Alman pazarında öne çıkaran Öger Tours’un özellikle Antalya bölgesinde klasik Rus destinasyonu olarak bilinen Kemer’le birlikte, Antalya’daki Olimpos bölgesi, Kapadokya ve Bodrum Güvercinlik, Seferihisar Sığacık’ta daha çok butik otellerle pazara farklı ürünler sunacağı belirtildi.
 
’SEFERİHİSAR İÇİN ÖNEMLİ BİR GELİŞME’
 
Öger Tours’un Seferihisar’ı turizm turları arasına dahil etmesi ardından açıklama yapan CHP’li Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer; "Bizim için çok sevindirici bir açıklama. Yedi yıldır yaptığımız çalışmaların meyvesini toplamaya devam ediyoruz. Birbirinden güzel tatil köylerimiz yanında, Sığacık Kaleiçi’nde hayata geçirdiğimiz ev pansiyonculuğu bütün dünyanın dikkatini çekecek bir turizm modeli olacak iddiamız her geçen gün artıyor. Öğer Tours gibi önemli bir firmanın Seferihisar’ı tur programlarına dahil etmesi, Seferihisar’ın artan değerinin bir ispatı. Geçtiğimiz yaz aylarında birçok turizm bölgesi otelleri dolduramadıklarından şikayet ederken, Seferihisar’daki tüm oteller tam kapasiteyle çalıştı. Bu yıl çok daha iyi olacak. Seferihisar artık bir dünya markası olmaya başladı. Bu marka değeri, ilçedeki turizmcinin de, esnafın da, çiftçinin de yani herkesin ekmeğini büyütmeye devam edecek" dedi.

Yayın Tarihi : 15.01.2016 : 12:28

Etiketler : Öğer    Toursun    Programına    Seferihisar    Da    Girdi    Genel   


Yorumlar

4424
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN