Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İstanbul’da Öldürdüler İzmir’de Yakalandılar

İstanbul’da Öldürdüler İzmir’de Yakalandılar
Avcılar’da bir parkta alacağını isteyen Raif Erkıran’ı (70),  tabancayla vurarak öldüren, oğlu Şoreş Erkıran’ı da bıçakla yaralayan baba ve oğlu olaydan 5 ay sonra İzmir’de yakalandı. Şüphelilerin peşlerindeki polislerden kurtulmak için Yunanistan’a kaçmaya çalıştıkları öğrenildi. Adliyeye çıkarılan şüpheliler Aha A.(50) ile oğlu Fırat A.(21) tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Avcılar, Merkez mahallesi, Emekliler parkında 9 Ağustos 2015 tarihinde meydana gelen olayda alacak verecek yüzünden bir süredir tartışmalı oldukları öğrenilen Raif Erkıran oğlu Şoreş Erkıran ile Aha A., ve oğlu Fırat A., parkta buluştu. Görgü şahitlerinin ifadelerine bir süre tartışan şüpheliler, daha sonra kavga etmeye başladı. Önce oğullar arasında başlayan kavgaya daha sonra babalar da katıldı. Bu sırada silahını çeken Aha A., Raif Erkıran’ı vurarak ağır şekilde yaraladı. Kavga sırasında Şoreş Erkıran da karnından bıçaklandı. Şüpheliler olay yerinden kaçarlarken Şoreş Erkıran, kendisi de yaralı olmasına rağmen  babasını yakındaki özel bir hastaneye götürdü. Ancak baba Raif Erkıran kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
 
Cinayet Büro Amirliği tarafından başlatılan soruşturmada polis olaydan sonra kaçan baba oğlun peşine düştü. Bir süre İstanbul’da saklanan Aha A., ile oğlu Fırat A.’nın daha sonra İzmir’e gittikleri tespit edildi. Bunun üzerine bir ekip İzmir’e giderek şüphelileri takibe aldı. Kaldıkları adres belirlenen şüpheliler önceki gün yapılan operasyonla gözaltına alındı.Şüphelilerin İzmir’den Yunanistan’a kaçmaya hazırlandıkları iddia edildi. İzmir’de mahkemeye çıkarılan şüpheliler Aha A. ile Fırat A. tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Yayın Tarihi : 15.01.2016 : 12:19

Etiketler : İstanbulda    Öldürdüler    İzmirde    Yakalandılar    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2914
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN