Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ege Ziraat’ten 348 Mezun

Ege Ziraat’ten 348 Mezun
Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi 2014-2015 eğitim öğretim yılı mezunlarını, Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde coşkulu bir törenle uğurladı.

 

 
Törene Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Akın Olgun, Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ferdan Çiftçi, Peyzaj Mimarları Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Elvin Sönmez Güler, akademisyenler, öğrenciler ve aileler katıldı. Dekan Prof. Dr. Akın Olgun “Bugün fakültemizden mezun olan 308 ziraat mühendisini ve 40 peyzaj mimarını yeni bir yaşama uğurlamanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
 
Mezunlar adına konuşan Ziraat Mühendisi Mutlu Adalı “Hedefimiz ülke tarımını geliştirmek ve dünya standartlarının üzerine çıkarmaktır" dedi. Prof. Dr. Akın Olgun ise “Bu mutluluğu bu sene birazcık buruk yaşıyoruz. İki kere yapmayı düşündüğümüz halde, ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı durumlar nedeniyle ertelemek zorunda kaldığımız bu töreni maalesef 2016’ya bırakmak zorunda kaldık. Genç arkadaşlarımız bu güzel güne ulaşmak için uzun yıllar çalıştılar, çabaladılar, büyük emekler harcadılar. Ama sonuçta bize onur veren bu tabloyu yarattılar" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 15.01.2016 : 12:17

Etiketler : Ege    Ziraatten    Mezun    Bölge   


Yorumlar

5968
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN