Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bıçaklamasına 15 Yıl Hapis

Bıçaklamasına 15 Yıl Hapis
Antalya’da eşinin ’Melek’ adıyla telefonuna kaydettiği kişinin erkek olduğunu öğrenince aldatıldığından şüphelenip, eşi 36 yaşındaki Yasemin Özkan’ı 5 yerinden bıçaklayan 34 yaşındaki Levent Özkan, 15 yıl hapse mahkum edildi.

 

Çalıştıkları otelde tanışan, ikisi de bir kez evlenip boşanan Levent ile Yasemin Özkan çifti, 2014 Ocak ayında evlendi. Evlendikten sonra işinden ayrılan Yasemin Özkan, evde oturmaktan sıkıldığı, hem de emeklilik gün sayısını doldurmak için tekrar bir otelde işe girdi. Levent Özkan, eşinin sık mesaiye kalıp eve geç gelmesinden rahatsız oldu. Eşinin mesai arkadaşlarıyla sık telefon görüşmesi yaptığını öğrenen Levent Özkan, aldatıldığından şüphelendi.
 
Bir gece yarısı eşinin telefonuna ’Melek’ adıyla kayıtlı kişiden gelen arama üzerine Levent Özkan, kim olduğunu öğrenmek için bu kişiyi kendi telefonundan aradı. Telefonu bir erkeğin açması üzerine Levent Özkan eşiyle tartıştı. Bir süre sonra çift anlaşmalı boşanmaya karar verdi. Evden ayrılan Yasemin Özkan, bir arkadaşının evinde kalmaya başladı.
 
SUSTALIYLA DEFALARCA BIÇAKLADI
 
Geçen 15 Mayıs günü konuşmak için Emek Mahallesi’ndeki parkta buluşan çift, ’aldatma’ konusunda tartışarak tekrar kavga etti. İddiaya göre Levent Özkan’ın ’Beni aldattın’ sözleri üzerine Yasemin Özkan, sinirlenerek ’evet aldattım’ karşılığını verdi. Bunun üzerine Levent Özkan yanındaki sustalı bıçakla eşini 5 kez bıçaklayıp kaçtı. Yasemin Özkan hastaneye götürülürken, teslim olan Levent Özkan tutuklandı.
 
’ALDATILDIĞIMDAN EMİN OLDUM’
 
Antalya 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanan Levent Özkan, ’Seni aldattım’ sözü üzerine eşini bıçakladığını söyledi. Özkan şöyle dedi:
 
"Eşim ifadesinde, çalıştığı otelde birçok kez mesaiye kaldığını iddia etmiştir. Oysa ki yakınlarım tarafından yapılan araştırmada, eşimin sadece bir kez mesaiye kaldığı tespit edilmiştir. Ben gecenin bir yarısı bir erkeğin eşimi araması sebebiyle aldatıldığımdan emin oldum. Olay günü de eşimi öldürmek ya da yaralamak kastıyla hareket etmedim. Kendisiyle boşanma konusunu konuşmak üzere buluşmuştuk. Olay nedeniyle pişmanım." Sanığın avukatı Ramazan Deryal da müvekkilinin ağır tahrik altında bu eylemi gerçekleştirdiğini savunarak tahliye talebinde bulundu.
 
Levent Özkan’ı önce 18 yıl hapse mahkum eden mahkeme, takdir indirimiyle cezayı 15 yıla düşürdü. Sanığa yasak nitelikte bıçak taşımak suçundan da 5 ay hapis ve 400 lira adli para cezası veren mahkeme, bu cezanın ise hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.

Yayın Tarihi : 15.01.2016 : 10:53

Etiketler : Cep    Telefonundaki    melek    Bıçaklamasına    Yıl    Hapis    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8623
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN