Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gürcistanlı Kadın Gözaltına Alındı

Gürcistanlı Kadın Gözaltına Alındı
Adana’da 13 yıl önce yaptığı ’formalite evliliği’ ardından Türk vatandaşlığına geçen, 1 yıl sonra da eşinden boşanan Gürcistan asıllı 35 yaşındaki Lilia Z., Türkistanlı 35 yaşındaki Gülsara O.’yu erkeklere pazarladığı iddiası ile gözaltına alındı.

 

Gürcistanlı Lilia Z., 13 yıl önce Türk vatandaşı C.T. ile formalite evliliği yaptı. Evlendikten sonra Türk vatandaşlığına kabul edilen Lilia Z., boşandıktan sonra tek başına yaşamaya başladı. Barlarda konsomatrislik yapan 2 çocuk annesi kadın,
 
iddiaya göre, para karşılığı erkeklerle ilişkiye girerken, kendisi gibi yabancı uyruklu kadınları da pazarlamaya başladı. Z.’nin fuhuş yaptığı bilgisini alan polis, müşteri gibi bağlantı kurdu. Polisler, 2 kadın ile birlikte olmak istediklerini belirterek, Z.’den yanında arkadaş da getirmesini söyledi. Oturduğu evin adresini veren Lilia Z., polisleri davet etti. Eve giden sivil polisler, seri numaraları önceden alınan paraları verip, Lilia Z. ile Türkistanlı Gülsara O.’yu gözaltına aldı.
 
Polisin, aynı suçtan 5 kez işlem yaptığı Lilia Z., yaşamlarını sürdürebilmek için fuhuş yapmak zorunda olduğunu öne sürdü. Kadın satıcılığı suçlamasını kabul etmeyen Z., "2 çocuğum var, onlara bakmak zorundayım, cezaevine girersem ortada kalırlar. Kimseye aracılık yapmıyorum, arkadaşım bende kalıyordu, müşteri sandığım polisler gelince onu da beğenip birlikte olmak istedi" dedi.
 
Gülsara O., sınır dışı edilmek üzere Göç İdaresi Müdürlüğü’ne teslim edilirken Gürcistanlı kadın edildiği nöbetçi mahkeme tarafından Denetimli Serbestlik Yasası kapsamında serbest bırakıldı.

Yayın Tarihi : 14.01.2016 : 10:19

Etiketler : Türkistanlı    Kadını    Erkeklere    Pazarladığı    Öne    Sürülen    Gürcistanlı    Kadın    Gözaltına    Alındı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7457
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN