Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Alesi İstemeyince Sokakta Kaldı

Alesi İstemeyince Sokakta Kaldı
Samsun’da ayrılan anne ve babası başkalarıyla evlenen 22 yaşındaki Uğur Atik, ailesi tarafından istenmeyince sokakta kaldı. Esnafın gösterdiği bir odada kalan genç, barınacak bir yer istediğini söyledi.

 

 
Samsun’un İlkadım İlçesi’nde yaşayan Uğur Atik, 1.5 ay önce öz babası ve üvey annesi tarafından kaldığı evden gönderildi. Bir çay ocağında garsonluk yapan ve sokakta kalan Atik, vatandaşların ve esnafın yardımı ile hayatta kalmaya çalışıyor. Anne ve babasının ayrı olduğunu ikisinin de ikinci evliliklerini yaptığını belirten Uğur Atik, babasıyla birlikte kaldığını ancak onun da artık kendisini istemediğini ileri sürdü. Atik, "Ben evden kovulduktan sonra hastane kantininde kalıyordum. Kış ayı üşüyorum. Devlet büyüklerimizden isteğim benim barınacak bir yere ihtiyacım var" dedi.
 
Esnaf olan ve Uğur Atik’in bazı ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını söyleyen berber Ferdi Bülbül, "Ben Uğur’un babası için üzülüyorum. İnsan evladını nasıl sokakta bırakır. Gittiği her yerden kovuluyor. Buna sıcak bir ev ortamı lazım. Devlet büyüklerimiz bu arkadaşımıza yer temin etsin. O kadar mülteci kardeşlerimize yardım ediliyor. Bu kardeşimize de yardım bekliyoruz. Kendileri sıcacık evlerinde yatarken bu adam üşüyerek yatmasın” diye konuştu. Uğur Atik’in ailesi ise konuyla ilgili görüşmek istemedi.

Yayın Tarihi : 13.01.2016 : 15:46

Etiketler : Alesi    İstemeyince    Sokakta    Kaldı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3912
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN