Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başbakan Davutoğlu Yaralıları Ziyaret Etti

Başbakan Davutoğlu Yaralıları Ziyaret Etti
Başbakan Ahmet Davutoğlu ile eşi Sare Davutoğlu, Sultanahmet Meydanı`nda yaşanan canlı bomba saldırısı sonucu yaralanarak Samatya’daki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan yaralıları ziyaret etti.

 

13.15 sıralarında hastaneye gelen Başbakan Davutoğlu’nun ziyaretine İçişleri Bakanı Efkan Ala ile Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da eşlik etti. Başbakan Davutoğlu hastane girişinde İl Sağlık Müdürü Selami Albayrak ile Başhekim Prof. Dr. Özgür Yiğit tarafından karşılandı. Basın mensuplarının hastaneye alınmadığı ziyaret yaklaşık 15 sürdü.
 
Başbakan Davutoğlu ile eşi Sare Davuoğlu, hastaneden ayrıldıkları sırada bahçede bekleyen vatandaşları makam aracının içinden el sallayarak selamladı.
 
Öte yandan hastanede tedavi altına alınan 3’ü Alman 1’i Norveç olmak üzere 4 yaralıdan Norveçli Jostein Nielsen(60), tedavisinin ardından öğle saatlerinde taburcu oldu. Nielsen THY’nin tarifeli uçağıyla ülkesine döndü. Hastanede Alman vatandaşları Schulz Wilheim(81) Gerherde ile Doris Milgner’in(61) yoğun bakımda, Brihma Geb Anderjngburg’un ise Cerrahi servisindeki tedavilerine devam ediliyor.

Yayın Tarihi : 13.01.2016 : 14:12

Etiketler : Başbakan    Davutoğlu    Samatyada    Yaralıları    Ziyaret    Etti    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7048
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN