Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


’Keşke Hepsini Öldürseydim’ Dedi

’Keşke Hepsini Öldürseydim’ Dedi
Kocaeli’nin Derince İlçesi’nde kavga ettiği kişiler arasında bulunan 22 yaşındaki Onur Deniz’i pompalı tüfekle vurarak öldüren 20 yaşındaki Sefa Yüksel, 25 yıl hapis cezası alınca tepki gösterek, "Bu mu sizin adaletiniz? Keşke gerçekten hepsini öldürseydim de ceza alsaydım" dedi.

 

Geçtiğimiz yıl Şubat ayında, Derince’de meydana gelen olayda Sefa Yüksel ile Onur Deniz’in bulunduğu iki grup arasında kavga yaşandı. Sefa Yüksel pompalı tüfekle ateş ederek Onur Deniz’i vurarak öldürdü. Tutuklanan Sefa Yüksel, ’adam öldürme’ suçundan Kocaeli 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılandı. Karar duruşmasında kendini savunan Sefa Yüksel, "Onur Deniz ile hiçbir husumetim yoktu. Ben evime giderken önümü kesip küfür ettiler, tehdit edip tartakladılar. Olay sırasında hepsi benim üzerime gelirken yere ateş ettim ve olay yerinden uzaklaştım. Sabah öğrendim ki Onur Deniz hayatını kaybetmiş. Keşke o beni öldürseydi de burada o yargılansaydı. Benim hiçbir suçum yok" dedi.
 
Mahkeme heyeti Sefa Yüksel’i 25 yıl hapis cezası ile cezalandırdı. Sefa Yüksel, "Bu mu sizin adaletiniz? Keşke gerçekten hepsini öldürseydim de ceza alsaydım" diyerek karara tepki gösterdi.

Yayın Tarihi : 13.01.2016 : 14:08

Etiketler : Yıl    Ceza    Alınca    keşke    Hepsini    Öldürseydim    Dedi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8927
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN