Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İşte Sultanahmet’i Kana Bulayan Canlı Bomba

İşte Sultanahmet’i Kana Bulayan Canlı Bomba
Sultanahmet’te 10 kişinin ölümü, 15 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan katliam saldırısını gerçekleştiren teröristin kimliği kopan parmağından alınan parmak iziyle belirlendi.

 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, patlamanın olduğu yerde yaptıkları çalışma sırasında elde edilen deliller arasında yerde bulunan parmak parçası canlı bombanın kimliğinin belirlenmesini sağladı.
 
1 HAFTA ÖNCE PARMAK İZİ VERDİ
 
Yapılan incelemede Suriye’den Türkiye’ye giriş yaptıktan sonra 5 Ocak Salı günü sığınmacı olarak Zeytinburnu Göç İdaresi Başkanlığı’na yanında 4 kişiyle giderek parmak izi veren 1988 Suudi Arabistan doğumlu Nabil Fadlı’ya ait olduğu tespit edildi.
 
VERDİĞİ ADRESTE BİRKAÇ GÜN KALIP SIR OLDU
 
Emniyet yetkilileri, canlı bomba Fadlı’nın daha önceden hiç kaydının bulunmadığını belirterek, Fadlı’nın sığınmacı olarak yaşayacağını belirttiği adreste sadece birkaç gün kaldıktan sonra ayrıldığını belirledi. İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri canlı bomba Fadli’ye yardım eden kişileri ve sığınmacı talebi sırasında yanında bulunan kişilerin yakalanması için çalışmalara aralıksız devam ediyor.

Yayın Tarihi : 13.01.2016 : 12:16

Etiketler : İşte    Sultanahmeti    Kana    Bulayan    Canlı    Bomba    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6373




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN