Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Saldırı Algısı İyi Yönetilmeli''

''Saldırı Algısı İyi Yönetilmeli''
Çukurova Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (ÇUKTOB) Başkanı Murat Demir, Sultanahmet Meydanı’ndaki canlı bomba saldırısıyla turizme darbe vurulduğunu söyledi.

 

ÇUKTOB Başkanı Murat Demir, Sultanahmet’te meydana gelen bombalı saldırının ardından yaptığı açıklamada şöyle dedi:
 
"Turistlerin ayrılıp gitmek istediği bilgisini bize turizmci arkadaşlarımız söyledi. Şimdiden bilet baktıranlar varmış. Sultanahmet bölgesinde 7 bine yakın belli ölçeklerde otel bulunuyor. Tabii bu tip saldırılar sadece yapılan bölgede değil, tüm ülkemizin turizmini olumsuz etkileyecektir."
 
Türkiye’nin her şeye rağmen güvenli bir bölge olduğunu söyleyen Demir, sözlerini şöyle tamamladı:
 
"Bu tip terör olayları maalesef en gelişmiş ülkelerde bile görülüyor. Yakın zamanlardaki ABD’daki 11 Eylül olaylarını, Fransa’daki Charlie Hepdo saldırıları dünyanın en gelişmiş ülkelerinde bile can aldı maalesef. Türkiye’de meydana gelen bu olayın ülkemizi tercih eden turistlerin algısı doğru yönetildiği takdirde tercihlerini değiştirmeyeceği inancındayım. Tüm ülkemize ve başta sektörümüze geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum."

Yayın Tarihi : 13.01.2016 : 12:04

Etiketler : Çuktob    Başkanı    Demir    Sultanahmet    Saldırısı    Algısı    İyi    Yönetilmeli    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6717
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN