Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çeşme’de En İyi Hizmet Konusu Tartışıldı

Çeşme’de En İyi Hizmet Konusu Tartışıldı
İzmir’in Çeşme Belediyesi’nde, tüm birim amirlerinin katılımıyla Kurumsal Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı düzenlendi. Yazın kentte 1 milyona yaklaşan nüfusuna rağmen "hizmetlerde aksama olmaması için neler yapılabilir" konusu toplantıda tartışıldı.

 

 
Çeşme Belediyesi’nde, daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için Kurumsal Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin kurum içinde yaptığı araştırmanın verileri doğrultusunda gerçekleşen toplantı; Çeşme Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlendi. Toplantıya; Çeşme Belediyesi Başkan Yardımcısı Şakir Karadede ile daire müdürleri de katıldı. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim üyeleri Prof. Dr. Işıl Karpat Aktuğlu, Prof. Dr. Müjde Ker Dinçer, Prof. Dr. Nilay Başok ve Araş. Gör. Murat Çelik yönetiminde gerçekleşen toplantıda; Çeşme Belediyesi’nin proje ve yürürlükteki çalışmalarına dair görüş ve fikirler bildirildi. Birim amirlerinin önerilerinin de dikkate alındığı, müdürlükler arasında çapraz eşleştirmeler yapılarak ilerleyen toplantıda, yaz aylarında 1 milyona yaklaşan nüfusa rağmen ’hizmetlerde aksama olmaması için neler yapılabilir’ konusu tartışıldı, görüş birliği yapıldı.
 
Turizm cenneti Çeşme’nin sadece ulusal değil, global bir marka olduğunu belirten CHP’li Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, belediye hizmetlerini de yükselen ’Çeşme markası’ doğrultusunda geliştirdiklerini kaydetti. Yaz dönemlerinde onlarca artan nüfusa rağmen hizmetlerin sorunsuz işlemesi için çalıştıklarını kaydeden Başkan Dalgıç, "Birim amirlerimiz ve Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi ile birlikte bilimsel veriler ışığında hizmet hareket planı oluşturduk. Sadece fiziki ve sosyal hizmetlerde değil Çeşme Belediyesi’nin içinde olduğu her faaliyet ve çalışmada kusursuz hizmet vermeyi hedefliyoruz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 13.01.2016 : 10:38

Etiketler : Çeşmede    En    İyi    Hizmet    Konusu    Tartışıldı    Bölge   


Yorumlar

6669
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN