Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


O Turistler Kaldıkları Otele Döndü

O Turistler Kaldıkları Otele Döndü
10 turistin hayatını kaybettiği, çoğu turist 15 kişinin de yaralandığı Sultanahmet Meydanı’nda yaşanan canlı bomba saldırısından saniyelerle kurtulduğu belirtilen Alman turistler otellerine döndü. Alınan bilgiye göre, dün gece İstanbul’a gelen 33 kişilik Alman turist grubu Karaköy’de bir otele yerleşti. Turistler kaldıkları otelden sabah saatlerinde çıktı. Turistlerin rehber eşliğinde Sultanahmet civarını gezdikleri sırada da canlı bomba saldırısı oldu.

 

  
Saldırı sırasında, Alman turist grubu içinde bulunan ve biraz geride olması nedeniyle ölümden kurtulan turistlerden bazıları polis merkezindeki ifadelerinin ardından akşam saatlerinde Karaköy’de kaldıkları otele döndü.
 
Turistlerin, basın mensuplarının görüntü almaması için otelin depo kapısından içeriye alındığı dikkat çekti. Bu sırada, tur şirketi görevlileri turistlerin yüzlerini şemsiye ve eşyalarla saklamaya çalıştı.

Yayın Tarihi : 12.01.2016 : 20:06

Etiketler : O    Turist    Kafilesinden    Geri    Kalanlar    Akşam    Saatlerinde    Kaldıkları    Otele    Döndü    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3360
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN