Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir Adliyesi’nde Bomba Alarmı

İzmir Adliyesi’nde Bomba Alarmı
İstanbul Sultanahmet Meydanı’ndaki patlamanın ardından, İzmir Adliyesi’nde hakim ve savcıların otomobillerini park ettiği yerin yanında bulunan ağaca bağlanan ve arkasında siyah poşet bulunan eski bisiklet endişe yarattı.

 

 
Bugün saat 15.00 sıralarında, bir konu için İzmir Adliyesi’ne gelen Terörle Mücadele Şubesi’nde görevli bir polis memuru, kapıda görevli meslektaşlarına, hakim ve savcıların araçlarını park ettiği yerde, otomobillerin arkasında, şifreli kilitle ağaca bağlı olan, arkasında da siyah poşet bulunan bir bisiklet bırakıldığını söyledi. Adliye’de görevli ekipler, bisikletin bulunduğu alanı güvenlik şeridiyle kaplayıp, vatandaşların geçmesini engelledi. Güvenlik kameralarından, bisikleti saat 14.06’da beyaz uzun saçlı, eşofmanlı ve kot pantolunlu bir kişinin bıraktığını tespit edildi. Olay yerine gelen Terörle Mücade Şubesi ekipleri, bisiklet üzerinde inceleme yaptı. Olay yerine bomba imha ekibinin gelmesi beklenirken, polisler kamera kayıtlarından bisikleti bırakan Levent Kayral’ı buldu. Bisikletin olduğu yere getirilen Kayral, polislerin nezaretinde endişeye yol açan siyah poşeti açtı. Poşetin boş olduğunun görülmesiyle herkes derin bir nefes aldı.
 
 
BİR ŞİRKETTE KURYE İMİŞ
 
Bir şirkettte bisikletli kurye olarak çalıştığını ve adliyeye kargo getirdiğini belirten Levent Kayral, polislere "Ben bisikleti her gün buraya bırakıyorum" dedi. Polisler de kendisine bir daha bisikletini buraya bırakmamasını söyledi. Kimlik bilgileri sorgulanan Kayral, daha sonra bisikletine binip adliyeden ayrıldı. Kayral, bisikletiyle Adliye önünden ayrılırken kendisini görüntüleyen DHA muhabirine, "Akşama televizyonda çıkacak mıyım" diye sordu.
 
 

Yayın Tarihi : 12.01.2016 : 17:38

Etiketler : İzmir    Adliyesinde    Şüpheli    Bisiklet    Alarmı    Genel   


Yorumlar

2518
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN