Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Samsunspor’da Hedef Galibiyet

Samsunspor’da Hedef Galibiyet
PTT 1’inci Ligi takımı Samsunspor’un başkan yardımcısı Rüştü Araboğlu, "Evimizde hafta sonunda oynayacağımız Altınordu maçından galip ayrılıp 2’nci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz" dedi.

 

 
Cumartesi saat 17.30’da 19 Mayıs Stadyumu’nda Altınordu ile karşılaşacaklarını belirten Rüştü Araboğlu, takımının kamp sürecini ve Altınordu maçını değerlendirirken şunları söyledi:
 
"Antalya’da gerçekleştirdiğimiz kamp sürecini çok iyi tamamladık. Geçen dönemden bu yana sakat olan oyuncularımız takımımıza bu dönem destek verecek. Altınordu maçını kazanmayı amaçlıyoruz. Seyircimiz ve taraftarımız da bizi her zaman olduğu gibi yalnız bırakmayacaktır."
 
FIFA’nın 2 dönem transfer yasağı ile ilgili de açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcısı Araboğlu, bu konuda şöyle konuştu:
 
"Önümüzdeki hafta duruşma tarihi belli olacak. Kulüp avukatımız haftaya İsviçre’de yapılacak olan duruşmaya katılacak. Verilen transfer yasağı, 2 dönemi kapsıyor. Bu takımımızı zor durumda bırakacak. Ve bu neticede transfer yapamıyor olacağız. Dolayısıyla bu davayı ve kararı beklemekteyiz."

Yayın Tarihi : 12.01.2016 : 17:19

Etiketler : Samsunsporda    Hedef    Galibiyet    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9039
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN