Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Aegean Band’den Yeni Yıl Konseri

Aegean Band’den Yeni Yıl Konseri
İzmir’in sevilen orkestrası Aegean Band, Atatürk Kültür Merkezi’nde "Yeni Yıl Yeni Umutlar" sloganıyla konser verecek

 

 
Geniş kadrosu ve renkli performansıyla ses getirmeyi sürdüren Aegean Band, 23 Ocak Cumartesi Günü saat 20.30’da, Atatürk Kültür Merkezi’nde İzmirli müzikseverlerle buluşacak. İsmini Ege’den alan ve coşkulu yorumuyla ülkedeki büyük orkestralar arasında farklılığını hissettiren Aegean Band, konserinde hitleşmiş Oldies’ler, blues, caz ve klasikleşmiş Türkçe popların yanı sıra, neşeli Balkan ve Grek şarkılarıyla eğlence dolu bir performans sunmaya hazırlanıyor.
 
Bugüne kadarki en büyük kadrosuyla sahne alacak orkestra, dokuz solistinin farklı tarz ve dillerde seslendireceği şarkılarla dinleyicilerini tüm dünyayı dolaştıran bir müzikal yolculuğa çıkartacak. İzmir’de verdiği her konseri büyük ilgi gören Aegean Band’ın yeni yıl konserindeki solistleri; Adnan Bulu, Tanju Kumbaracıoğlu, Seran Bilgi, Özlem Çabuk, Süheyla Çolak, Deniz Güler, Burcu Gümrükçü, Cemre Eren ve Peyruze Rana Şimşek olacak.
 
Konserin biletleri, Konak Atatürk Kültür Merkezi gişesi, Zeytin Sanat Organizasyon ve Biletix satış noktalarından temin edilebilecek. Aegean Band hayranları, konseri 35 ve 45 TL bilet fiyatlarıyla iki farklı kategoriden izleyebilecek.

Yayın Tarihi : 12.01.2016 : 11:08

Etiketler : Aegean    Bandden    Yeni    Yıl    Konseri    Bölge   


Yorumlar

6744
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN