Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağ'dan Gençlere Nasihat

Karabağ'dan Gençlere Nasihat
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan, CHP’li gençlerle bir araya geldi. Konuşmasında gençlere öğütler veren Başkan Karabağ, “Türkiye’de sol olmak, solcu olmak o kadar kolay değil. Bunun için size büyük görev düşüyor. Hep birlikte çok çalışacağız. Yılmadan çekinmeden mücadeleye devam etmemiz gerekiyor” dedi.

 

CHP’li gençlerle sabah kahvaltısında bir araya gelen Başkan Karabağ, onlarla uzun uzun sohbet etti. Farklı konulardaki düşüncelerini dinledi. Başkan Karabağ, “Siyasete partimizin gençlik kollarında başladım. Farklı kademelerde görevlerde bulundum. Şimdi de belediye başkanı oldum. Benim için gerçekten büyük onur. Yaptığımız iş dışarıdan görüldüğü kadar kolay değil. Yoğun baskı altında çalışıyoruz. İleride bu görevlere sizler geleceksiniz. Türkiye’de sol olmak, solcu olmak gerçekten kolay değil. Bunun için size büyük görevler düşüyor” dedi.
 
YILMADAN, ÇEKİNMEDEN MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ
 
Başkan Karabağ, gençlerin önünün açılması gerektiğinin altını çizerek, “İleride bu işi yapacak biz değiliz. Gençlerin önünü açmak hepimizin görevidir. Şunu asla unutmayın, bir işten vazgeçmek onu kaybetmektir. Asla yenilgiler son değildir. Hiç yılmadan, çekinmeden mücadeleye devam etmemiz gerekiyor. Türkiye’deki gerici yobaz düşünceyi yenebilmenin yolunun CHP olduğunu bilerek ve onu hak ettiği yere taşıyacak zihinleri içimizde bularak yolumuza devam edelim” dedi. 

Yayın Tarihi : 12.01.2016 : 10:00

Etiketler : Bayraklı Belediye Başkanı    Hasan Karabağ    chp    gençlik       


Yorumlar

2407
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN