Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yılın Haber Fotoğrafı Ödülü DHA’ya

Yılın Haber Fotoğrafı Ödülü DHA’ya
Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle 4’üncü Medya Ödülleri Töreni düzenlendi.

 

 
Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle 4’üncü Medya Ödülleri Töreni düzenlendi. Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen program lisenin Rodyo-Tv ve Gazetecilik bölümü öğrencileri tarafından yapıldı. 200 öğrenci tarafından 14 branş için oy kullanıldı. Programda 14 ayrı kategoride ödül verilirken, meslekte 40 yılını dolduran 8 gazeteciye vefa ödülü, 3 de onur ödülü verildi. 
 
Yapılan değerlendirme sonucunda haber ajansları kategorisinde ’Yılın Haber Fotoğrafı’ ödülü Iğdır’da şehit olan Samsunlu polis memuru Burak Zor’un cenaze töreni sırasında eşi Cansu Zor ve oğlu 1.5 yaşındaki Eymen Zor’un yer aldığı fotoğraf karesi ile Doğan Haber Ajansı Samsun bürosundan Yaprak Koçer’e verildi. Koçer ödülünü Ondokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof Dr. Nurdan Öncel Taşkıran’ın elinden aldı.
 
Ödül törenine Samsun Valisi İbrahim Şahin, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, basın mensupları ve öğrenciler katıldı.
 
 

Yayın Tarihi : 11.01.2016 : 16:43

Etiketler : Yılın    Haber    Fotoğrafı    Ödülü    Dhaya    Genel    Kanalben   


Yorumlar

1504
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN