Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kültürpark Tenis Kulübü’ne İlk Kadın Başkan

Kültürpark Tenis Kulübü’ne İlk Kadın Başkan
İzmir’deki Kültürpark Tenis Kulübü’nün genel kurulunda, başkanlığa ilk kadın aday Server Uyaroğlu seçildi. 340 üyenin oy kullandığı seçimlerde Ümit Aksoy 168 oyda kalırken, Server Uyaroğlu 172 oy alarak kulübün yeni yönetimini oluşturdu.

 

 
Divan başkanlığını Kulübün geçmiş dönem başkanı ve İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu’nun yaptığı genel kurul büyük bir heyecana sahne olurken, iki başkan adayı da kürsüye gelerek projelerini anlattı. Daha sonra geçilen seçimlerde 4 sandıkta oy kullanılırken, Server Uyaroğlu’nun beyaz, Ümit Aksoy’un turuncu listesi yarıştı. Toplam 340 oy kullanılırken 172 oy alan Server Uyaroğlu, kulübün ilk kadın başkanı oldu. Kaybeden ekibin de kutladığı Uyaroğlu, seçim sonucunda kulübe ilk kadın başkan olmanın mutluluğunu yaşadığını, çok güzel bir seçim süreci geçirdiklerini, bundan sonra el birliği ile Kültürpark Tenis Kulübü’nü daha ileriye taşımak için çalışacaklarını söyledi.
 
Server Uyaroğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu; Hüseyin Saygılı, Tolga Şekercioğlu, Ruçem Canbeyli, Tevfik Pakdil, Rüyam Oflaz, İzzet Kohen, Murat Şener ve Feride Berki Saraçoğlu’ndan oluştu.

Yayın Tarihi : 11.01.2016 : 11:22

Etiketler : Kültürpark    Tenis    Kulübüne    İlk    Kadın    Başkan    Bölge   


Yorumlar

8894
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN