Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Boşanacaklar' İddiasını Yanıtladı

'Boşanacaklar' İddiasını Yanıtladı
Önceki gün bir falcının ofisinde görüntülenen ünlü futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin, çıkışta içini döktü.

 

Asena Erkin, eşiyle görüntülenmediği, tek başına gece gezmelerine çıktığı için haklarında çıkan boşanacaklar dedikodularına yanıt verdi.
 
“Caner ünlü bir futbolcu ve gezmesi, magazine görüntü vermesi kulüp tarafından tepki almasına neden oluyor. Bizim evliliğimiz iyi gidiyor. O çıkıp gezemiyor ama ben tek başıma gezip dolaşıyorum. Bu en doğal hakkım, ben sıkılıyorum ve geziyorum arkadaşlarımla” dedi. 
 
Falcının Penceresi
 
Harbiye’de bir falcının odasının penceresinden objektife takılan Asena Erkin çıkışta gazetecilere, “Bugün içtenlikle sorularınızı yanıtlayacağım, istediğinizi sorun” dedi.
 
 
İnsanlar Beni Yanlış Tanıyor
 
Erkin, “Falınızda ne çıktı” sorusuna, “Falım güzel çıktı. İş için baktırmıştım, her şey olumlu ve güzel olacakmış. İş demişken, TV programcılığı ya da iyi bir senaryo üzerine kurulu dizi projesi olur mesela. Bu alanlarda da kendime çok güveniyorum. Sürekli sustuğum için insanlar beni yanlış tanıyor” diye yanıt verdi.
 
Caner’in İyiliğinin Altında Ezilebilirsiniz
 
Asena Erkin’in röportaj sırasında eşiyle ilgili, “Caner çok iyi biri. O kadar iyi biri ki, iyiliğinin altında ezilirsiniz” sözleri dikkat çekti.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 11.01.2016 : 09:25

Etiketler : Caner Erkin    eşi    Asena Erkin    ünlü    Harbiye    futbolcu    fenerbahçeli    falcı       


Yorumlar

6446
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN