Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bakan Eroğlu: Basın Olmadan Olmaz

Bakan Eroğlu: Basın Olmadan Olmaz
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti’nin Afyonkarahisar kampında gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı’nı kutladı, "Sizleri seviyoruz. Yanlış şeyler oluyor ama onlar sizin şeyiniz değil. Mutfakta bulunanlar bazen çarpıtıyor. Basın olmadan olmaz" dedi.

 

AK Parti’nin Afyonkarahisar’da düzenlenen 24’üncü İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, genel başkan yardımcıları Çiğdem Karaaslan ve Selçuk Özdağ, Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ve İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’le kampı takip eden gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü güller ve Afyon lokumuyla kutladı.
 
Bakan Eroğlu, aynı zamanda seçim bölgesi Afyonkarahisar’da gazetecilerle iyi bir iletişime sahip olduklarını belirterek, "Sizleri seviyoruz. Yanlış şeyler oluyor ama onlar sizin şeyiniz değil. Mutfakta bulunanlar bazen çarpıtıyor. Basın olmadan olmaz" dedi. Afyonkarahisar’da 3’üncü kez düzenlenen kampın aile ortamında gerçekleştiğini aktaran Eroğlu, "Millete hizmet için varız. Burada da hep aziz milletimize ne yapabiliriz, ülkeyi daha çok nasıl kalkındırabiliriz bu projeler ortaya konuldu" dedi.
 
Kamp programının oldukça yoğun olduğunu aktaran Eroğlu, milletvekillerinin kaplıcaya girmelerini istediklerini ancak buna dahi fırsat bulamadıklarını belirterek, "Notlar alrndı, bütün milletvekillerimiz görüşlerini belirtti. Sabah da bakanlar olarak milletvekillerine hesap verdik" diye konuştu.
 
Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan ise partisinin istişare ve değerlendirme toplantısının artık gelenekselleştiğini belirterek, "Aile ortamında, güzel bir ortamda geçti. Hep birlikteydik. AK Parti istişare mekanizmasına önem verir, başarısının altındaki sırlardan biri de budur" dedi. Bir diğer genel başkan yardımcısı Özdağ ise AK Parti iktidarı döneminde gazetecilerin yıpranma payı hakkının iade edildiğini belirterek, bunun büyük bir kazanım olduğunu söyledi. Türkiye’de 1200 gazete, radyo ve televizyonun yayın yaptığını aktaran Özdağ, "Her fikir Türkiye’de terennüm ediliyor. Türkiye özgür bir ülke, hukuk devleti, demokrasiyi her geçen gün içselleştiriyor. Her fikrin Türkiye’de neşet etmesini istiyoruz. Bunları yaparken de hakaret iftira olmasın istiyoruz. Bir yerde hür basın, çok basın varsa o ülke özgür demokrasiyi içselleştirmiş demektir" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 10.01.2016 : 18:21

Etiketler : Bakan    Eroğlu    Basın    Olmadan    Olmaz    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6445
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN