Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Polis Manzaralı ’Selfie’ Çektiler

Polis Manzaralı ’Selfie’ Çektiler
Ankara’daki terör saldırısında yaşamını yitirenler için Antalya’da yürümek isteyen gruba polis izin vermedi. CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara polisle grup arasında arabulucu oldu.

 

Ankara’da geçen yıl 10 Ekim’de 100’ü aşkın kişinin öldüğü terör saldırısını protesto için Halk Evleri, Kolektif, EMEK, Antalya Tahtacılar Derneği, Antalya Alevi Bileşenleri, Pir Sultan Apdal Kültür Derneği, Hacıbektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ile Halkın Türkiye Komünist Partisi, ortak anma kararı aldı. Antalya’da Üçkapılar’da toplanan yaklaşık 100 kişi sloganlar attıktan sonra ellerindeki pankartlarla yürümek istedi. Çevrede güvenlik önlemi alan Çevik Kuvvet polisi, panzerlerle Işıklar Caddesi’ni araç trafiğine kapadı. Yola çıkan grubun önünü kesen gaz maskeli polisler, Cumhuriyet Meydanı’na yürümek isteyen gruba izin verilmeyeceğini söyledi.
 
CHP’Lİ KARA DEVREYE GİRDİ 
 
Bu arada, gruba destek veren CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara polisle grup arasında arabulucu oldu. Gençlerin yürümesi için yolun açmasını isteyen Milletvekili Kara da olumsuz yanıt aldı. Polisin yürüyüşe kesinlikle kesinlikle izin verilmeyeceğini ve müdahale edeceğini söylemesi üzerine grup temsilcilerinin yanına giden millevekili Kara, basın açıklamasının bulundukları yerde yapılmasını istedi. Bu isteği geri çevirmeyen grup, basın açıklamasını Üçkapılar önündeki yolda okudu.
 
Basın açıklamasının ardından grup olaysız dağılırken, bazı gençler yolun ortasında gaz maskeleri ile duran polisin önüne geçerek selfie çekti.

Yayın Tarihi : 10.01.2016 : 16:42

Etiketler : Yürütülmeyince    Polis    Manzaralı    selfie    Çektiler    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1947
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN