Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Milletvekili Kaya, Dedesini Toprağa Verdi

Milletvekili Kaya, Dedesini Toprağa Verdi
AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya’nın dedesi Ali Rıza Önder, 90 yaşında hayatını kaybetti. Emekli öğretmen olan Önder’in cenazesi, vasiyeti üzerine Torbalı’da öğretmenlik yaptığı eskiden köy olan Karakızlar Mahallesi’ne defnedildi. Kaya’nın acısını, CHP İzmir Milletvekili Musa Çam da cenaze törenine katılarak paylaştı.

 

AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya’nın vefat eden dedesi Ali Rıza Önder’in Torbalı’daki Ertuğrul Camisi’nde kılınan cenaze törenine; CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, eski Torbalı Belediye Başkanı CHP’li İsmail Uygur, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın danışmanı Ömer Sertbaş, Menderes, Selçuk, Torbalı belediye başkanları, AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, AK Parti eski İzmir İl Başkan Yardımcısı Aziz Demir, Özgür Hızal ile çok sayıda partili katıldı. Emekli öğretmen olan Önder’in cenazesi, vasiyeti üzerine, Torbalı’da öğretmenlik yaptığı, eskiden köy olan Karakızlar Mahallesi’ne toprağa verildi.
 
Milletvekili Musa Çam, "Merhum Ali Rıza Önder, Köy Enstitüsü mezunu, aydın, Atatürkçü çok değerli bir öğretmendi. Ona son görevimi yapmaktan onur duydum. Milletvekili arkadaşımın acısını da paylaştım" dedi.

Yayın Tarihi : 10.01.2016 : 16:19

Etiketler : Kaya    Dedesini    Toprağa    Genel   


Yorumlar

9836
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN