Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hakkari’de Kayak Yarışması

Hakkari’de Kayak Yarışması
Hakkari’de, olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelenen külüpler arası Alp disiplinli il birinciliği kayak yarışması, 2 bin 700 rakımlı Merga Bütan Yaylası’ndaki kayak tesisinde düzenlendi.

 

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ile Kayak İl Temsilciliği tarafından düzenlenen yarışma, renkli görüntülere sahne oldu. Kent merkezinden yaklaşık 12 kilometre uzaklıkta bulunan Merga Bütan Kayak Merkezi’nde gerçekleşen yarışmaya, 8 kulüpten kız ve erkeklerden oluşan toplam 52 sporcu katıldı. 9 kategoride yapılan yarışmada, sporcular dereceye girebilmek için büyük çaba harcadı. Yarışma sonunda dereceye giren sporculara ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Nevzat Yılmaz, Personel Şube Müdürü Naif Çallı, kulüp antrenörleri ve basın mensupları tarafından verildi. Renkli görüntülere sahne olan yarışmada dereceye giren sporcular, ileri de belirlenecek tarihlerde Erzurum’da yapılacak olan grup yarışmalarına katılarak Hakkari’yi temsil edecek.
 
Öte yandan, hafta sonunu fırsat bilen birçok aile de akın ettikleri kayak merkezinde saatlerce kaymanın keyfini çıkardı.

Yayın Tarihi : 10.01.2016 : 15:46

Etiketler : Hakkaride    Kayak    Yarışması    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4565
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN