Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


AK Parti’li Kadınlar, Gazetecilerle

AK Parti İzmir İl Kadın Kolları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle İzmir’de faaliyet gösteren kadın gazetecilerle bir araya gelerek plaket takdimi yaptı.

 

AK Parti İzmir İl Kadın Kolları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle İzmir’de faaliyet gösteren kadın gazetecilerle bir araya geldi. Gazetecilerin sorunlarını dinleyen parti üyeleri, toplantı sonunda kadın gazetecilere günün anısına plaket takdim etti.
 
Toplantıda konuşan AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Gözde Keskin, “Bize ‘yakın-uzak’ demeden gazetecilerin, medya sahibi insanların hak ve hukuklarını elbette ki saygılıyız, olacağız da. Gün olacak, onlar bizden, an gelecek bizler onlardan yakınacağız. Asgari müştereğimiz, ortak sevdamız olan ülkemiz, ülkemizin çıkarları ve onuru. Bu noktada hepimiz aynı duyarlılığa sahibiz. Buna tüm kalbimle inanıyorum. İnanıyorum ki; sorumluluk sahibi, meslek etiğini gök kurşun gibi sırmalı kesesinde saklayan kalem ve kalem erbabı olan gazeteci, muhabir, medya patronajı, bu hassasiyetimizi takdir edeceklerdir. Haberci, kamuoyu adına bilgilendirmesini anında ve en uygun zamanda yapacaktır. Bizler de parti olarak kendilerine gerekli desteği veririz” dedi.
 
İzmir’de yayın yapan bir gazetede editör olarak görev alan Tuğçe Doğaneli Kamacı ise sektörün ve gazetecilerin sorunlarını dile getirdi. Konuşmaların ardından, gazetecilere plaket takdim edildi.

Yayın Tarihi : 10.01.2016 : 13:26


Yorumlar

1537
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN