Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağlar'a Fenerbahçelilerden Ziyaret

Karabağlar'a Fenerbahçelilerden Ziyaret
Fenerbahçe Spor Kulübü İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Canpolat ve Şube Sekreteri Hayati Oral, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu makamında ziyaret etti. İzmir’de görkemli bir tesis yapmayı hedeflediklerini belirten Oral, Başkan Selvitopu ile bu konu hakkında fikir alışverişinde bulundu.

 

Fenerbahçe Yönetim Kurulu’nun aldığı kararla Türkiye’nin üçüncü büyük ili İzmir’de çok amaçlı bir tesis yapmak konusunda planları olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Canpolat, bu konuya ilişkin bazı belediye başkanlarını da ziyaret ettiklerini belirterek, kurulması planlanan tesisin kent açısından önemine dikkat çekti. Böylesi bir oluşumun İzmir’in marka değerini de arttıracağını ifade eden Canpolat, geleceğin sporcularının da İzmir’de yetişecek olmasının ayrı bir önem teşkil edeceğini söyledi. Canpolat, "Seferihisar, Urla ve Güzelbahçe belediyeleriyle de bu konuda görüşmelerimiz oldu. Öncelikle araştırma içerisindeyiz ve kulübümüz için en uygun alan neredeyse yönetim kurulumuz onu değerlendirmeye alacaktır" dedi.
 
Tesis konusunda Fenerbahçe’nin girişimini İzmir açısından olumlu bulduğunu belirten Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ise, Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde tesis kurulması açısından yer araştırması yapacaklarını ifade etti.
 
Ziyaretin ardından Hüseyin Canpolat, Başkan Selvitopu’na günün anısına Fenerbahçe logolu kahve takımı hediye etti.

Yayın Tarihi : 10.01.2016 : 12:14

Etiketler : Karabağlar    Belediyesine    Fenerbahçelilerden    Ziyaret    Bölge   


Yorumlar

2598
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN