Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Almanya Kehl’de Korkutan Yangın

Almanya Kehl’de Korkutan Yangın
Fransa’nın Strasbourg kentine sınır, Almanya’nın 35 bin nüfuslu Kehl kentinde sabah saat 5.30 sıralarında bir lokalde yangın çıktı. Kentin Wolfsgrube semtin Vogesenallee caddesi üzerinde çıkan yangında bitişiğinde bulunan Rus Marketi ‘Mix’ tamamen yanarak kullanılmaz hale geldi. Sabahın erken saatlerinde başlayan yangın söndürme ve soğutma çalışmaları halen devam ediyor. Yangının çevredeki binalara sıçramaması için itfaiye soğutma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

İTFAİYE CAMLARIN KAPALI TUTULMASI İÇİN UYARDI
 
Bölgeye 200’den fazla itfaiye, polis, sağlık ekibi sevk edildi. Sabah saat 6.00’dan itibaren Vogesenallee caddesi trafiğe kapatıldı. İtfaiye civarda oturanların dumandan etkilenmemesi için camları kapalı tutmasını istedi. Yangında çıkan dumanlar komşu kent Strasbourg ve tüm kente yayıldı.
 
ZARAR 1 MİLYON EURODAN FAZLA
 
Çıkan yangında zararın 1 milyon Euro’dan fazla olduğu tahmin ediliyor. Yangının çıkış nedeni henüz bilinmiyor. Görgü tanıkların ifadelerine göre saat 5.30 sıralarında bir patlama duyuldu ve hemen arkasından yangın çıktı. Polis soruşturmaya başlayarak yangın hakkında bilgi vermek isteyenlerin kendilerine ulaşmasını istedi. Restoranın yakınında bulunan Türklere ait büfe, restoran ve fırın yangında zarar görmedi.

Yayın Tarihi : 10.01.2016 : 11:43

Etiketler : Almanya    Kehlde    Korkutan    Yangın    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2249
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN