Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehidin Ailesine Taziye Ziyareti

Şehidin Ailesine Taziye Ziyareti
Samsun AK Parti Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Diyarbakır’ın Sur İlçesi’nde şehit düşen Uzman Çavuş Nuh Özdemir’in ailesini ziyaret ederek başsağlığı diledi.

 

 
Samsun’da vefat eden dedesinin cenazesine katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan dün dedesi Abdulkerim Atan’ın cenazesinin ardından akşam Diyarbakır’da şehit olan Uzman Çavuş Nuh Özdmir’in ailesine taziye ziyaret etti. Karaaslan, Samsun’un İlkadım İlçesi Yenidoğan Mahallesi’nde bulunan şehidin ağabeyinin evine taziye giderek aileye başsağlığı diledi. Şehit eşi 5 aylık hamile Leyla Özdemir ve ağabeyi Ufuk Özdemir’e başsağlığı dileyerek acılarını paylaştı. 
 
Çiğdem Karaaslan, ziyarette terör örgütü ile mücadelenin sonuna kadar devam edeceğini belirterek, ’’Terör örgütü Doğu ve Güneydoğu’daki bazı ilçelerde vatandaşlarımızın hayatını hiçe sayarak saldırılar gerçekleştiriyor. Terör örgütü, güvenlik güçlerimizle vatandaşlarımızı karşı karşıya getirmeyi hedefleyen kirli hesaplar içindedir. Terörle mücadeleden asla taviz vermeyecek ve bu illeti bu topraklardan mutlaka temizleyeceğiz" diye konuştu.
 
Karaaslan bu ziyaretin ardından Ak Parti 24. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılmak üzere Afyonkarahisar’a gitti.

Yayın Tarihi : 09.01.2016 : 15:09

Etiketler : Şehidin    Ailesine    Taziye    Ziyareti    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5704
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN